iletişim & sipariş
 

İletişim Bilgileri:


    Ürün çeşitleri mevsimlere, aylara, hatta haftalara göre durmaksızın değişiyor. Bu nedenle sipariş vermeden iletişime geçmeniz iyi olacaktır.


Çiftliğin telefonu: 0256 313 57 84


    Çoğunlukla çiftlikte olsam da eğer gün içinde bana ulaşamazsanız akşam saatlerinde tekrar aramayı deneyin lütfen. Bir de kızım artık telefonları açmaya başladı. Eğer telefonda ona denk gelirseniz uzun bir sohbete hazırlıklı olun. Size piyano ile çaldığı parçaları, gittiği resim kursunu falan uzun uzun anlatıp en sonunda bir ihtimal telefonu bana getirir. (2016 güncellemesi: İpek artık neredeyse 14 yaşında. Bırakın telefon açmayı; kendi adına Facebook, Instagram hesapları falan açıyor.)


Cep telefonu numaram ise: 0533 328 26 15


    Çiftliğin bulunduğu alanda cep telefonları doğru düzgün sinyal alamadığı için çoğu zaman ulaşamayabilirsiniz. Aklınızda olsun.


    İletişim kurmanın en rahat yolu e-posta sanırım. iPhone’dan gün içinde sürekli kontrol etme imkanım oluyor. Hem de e-posta gönderdiğinizde o hafta size ulaştırabileceğim ürünleri içeren küçük bir Excel dosyasını size gönderiyorum. İstediğiniz ürünlerin sağ tarafına adetleri yazıyorsunuz. Toplam fiyatı falan da gösteriyor. Kaydedip bana geri postalıyorsunuz. Basit ama kullanışlı bir şey...


E-posta adresim:

ipekhanim@ipekhanim.com


Sipariş & Teslimat Bilgileri:


    Siparişler, teslimatlar ve ödemeler genellikle şu şekilde oluyor:


& Size e-posta ile göndereceğim güncel ürün listesini açıyorsunuz. 

& Ürünlerin açıklamalarının hemen sağ tarafına satın almak istediğiniz miktarları yazıyorsunuz.

& Dosyayı kaydedip bana geri gönderiyorsunuz. 

& Genellikle bir gün sonra kolinizi hazirlayip Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli şekilde gönderiyorum.

& Koli 24 saat içinde adresinize teslim ediliyor. Yurtiçi Kargo ile iyi bir anlaşma yaptığım için koskoca koliler Türkiye’nin her yerine 8 - 16  TL gibi ücretlerle teslim ediliyor. (Kapıya teslim.)

& Ürünleri sever, beğenirseniz size uygun bir zamanda havale / EFT yapıyorsunuz. (Elimden geldiğince iyi ambalajlasam da bazen yumurtalar vs çatlayabiliyor. Böyle bir durumda lütfen onların ücretini göndermeyin.)


Çiftliğin Adresi:


    Günün birinde buralara yolunuz düşerse, şöyle bir uğramanızdan büyük mutluluk duyarım. Çiftliğin adresi şu şekilde geçiyor:


İpek Hanım Çiftliği


Ocaklı Köyü Mevkii   Nazilli / AYDIN

Haritadaki yeri de şu kırmızı işaretin birazcık altı.Bir de eklemek istedim.


    O fotoğraftaki kedi son bir yıl içinde birinci partide beş, ikinci partide yedi olmak üzere on iki yavru doğurdu. Yavruların pek yavruluğu kalmadı. Birinci partidekiler annelerinin boyunu geçti. İkinci parti de her gün büyüyor. Eğer bu yavrulardan ya da yavruluğu kalmamışlardan evlat edinmek isterseniz oğlum çok sevinecek. Aldığınız kedi adedi kadar sebze kolisini size hediye olarak gönderecek.


(Bu siteyi 2010’da hazırlarken bu notu yazmıştım. Bugün güncellerken değiştirmedim. Hey gidi yıllar hey... O fotoğaftaki yavrular çoktan dede oldu. :) Buradan gitmeye pek niyetleri de yok artık ama çiftlikte her zaman sahiplenebileceğiniz bir kedi / köpek bulunur. )


Sevgiler


Pınar


wordpress themes